А/кол. Pioneer TS-G1301I
Maximum input power 130 W Nominal input power 25 W Impedance 4&8486; Frequency response 30 – 25,000 Hz Sensitivity (1W/1m) 89 dB Woofer size (cm) 13 cm Woofer material IMPP cone